nowości Domalux

Nowe serwisy internetowe Domalux i Domalux Professional

01 października 2015, 12:38

Zupełnie nowa grafika, łatwiejsza nawigacja oraz w pełni responsywny i atrakcyjny layout – to tylko kilka spośród wprowadzonych udogodnień w serwisach internetowych marek Domalux i Domalux Professional. Nowe plarformy www.domalux.pl i www.domaluxprofessional.pl są już udostępnione klientom i wykonawcom.

Nowe serwisy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić wszystkim czytelnikom nawigację, tj. poruszanie się po stronie w poszukiwaniu pożądanych treści. Co więcej, strony są w pełni responsywne, co oznacza, że automatycznie dostosowują się do każdego urządzenia, na którym są przeglądane. W efekcie spójny z identyfikacją wizualną marek layout jest tak samo funkcjonalny na tablecie, smartfonie jak i na komputerze.

Szata graficzna serwisów jest zgodna z najnowszymi trendami. Główne menu stron www.domalux.pl i www.domaluxprofessional.pl zostało podzielone na moduły, dzięki czemu możliwe jest łatwe i szybkie przejście pomiędzy nimi. Co więcej, błyskawiczne odnalezienie punktów dystrybucyjnych, tj. Centrum Dekoral Professional, Studio Dekoral i innych sklepów posiadających w swojej ofercie markowe produkty, możliwe jest dzięki modułowi lokalizacji zintegrowanemu z mapami Google.

Nie lada gratką dla wszystkich zainteresowanych polakierowaniem podłogi jest wizualizer Domalux. Dzięki aplikacji możemy przekonać się, jak będzie wyglądać pomieszczenie z drewnianą posadzką, w zależności od gatunku surowca z jakiego została wykonana oraz efektu jaki gwarantuje dany lakier, tworzący zabezpieczenie i dekorację (mat, półmat, połysk). Stronę Domalux Professional wzbogaca dodatkowo zakładka poświęcona parkietom sportowym. Uzupełniają ją: zapis fotograficzny z realizacji oraz opis technologii lakierowania podłóg sportowych
z wymalowanymi liniami boiska uwzględniający instrukcję lakierowania i rekomendację środków.

Zakładki stron uzupełnia moduł z poradami tekstowymi i wideo, które przedstawiają, jak krok po kroku wykonać zabezpieczenie posadzki drewnianej, począwszy od doboru narzędzi, przez przygotowanie pomieszczenia do lakierowania, lakierowanie, aż po pielęgnację i odpowiednie użytkowanie. Dzięki wideo poradnikom z wiedzą praktyczną z zakresu lakierowania mogą zapoznać się zarówno osoby samodzielnie wykonujące prace lakiernicze jak i parkieciarze.
Z filmów można dowiedzieć się m.in. jak lakierować podłogę, aby osiągnąć efekt półmat lub połysk, w jakim celu przeprowadza się międzywarstwowe matowienie powierzchni i jaka jest różnica aplikacji środka za pomocą wałków Velours i Nylon Distance.

Nowe rozwiązania mają na celu udoskonalenie komunikacji z klientem i wsparcie w wykorzystaniu potencjału oferowanych produktów.

Więcej informacji:

www.domalux.pl
www.domaluxprofessional.pl

Tagi