Domalux na targach DREMA

05 października 2015, 14:53

Już 6 października rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2015. Podczas poznańskiego wydarzenia zaprezentuje się niemal 300 wystawców z kilkunastu państw świata, w tym krajowy lider w produkcji lakierów parkietowych – Domalux.

Marka Domalux Professional jest wystawcą i Sponsorem Głównym Strefy Parkietu organizowanej przez Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich. Przedstawiciele brandu obok sztandarowych wyrobów Domalux Professional zaprezentują na stoisku również nowy System Olejów do podłóg drewnianych.

Mający premierę w tym roku system to kompleksowy zestaw uzupełniających się produktów, który tworzą: Olej do podłóg drewnianych dostępny w najszerszej na rynku gamie 25 różnorodnych kolorów, Olej renowacyjny, a także Mydło i Zmywacz do pielęgnacji powierzchni wcześniej olejowanych.

W strefie nauki wykład pt. „Jak poprawnie olejować posadzkę” poprowadzi Ernest Wesołowski, ekspert ds. lakierów parkietowych oraz Szef Zespołu Serwisu i Aplikacji Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional. Prelekcje odbędą się w środę i czwartek w godzinach 10.30-11.15.

Targi DREMA w Poznaniu są największą wystawą branży obróbki drewna oraz komponentów do produkcji mebli w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja wydarzenia jest już 31 spotkaniem tego typu. Pokaz potrwa do 9 października. Towarzyszyć mu będą prezentacje najnowszych maszyn i urządzeń do obróbki i przerobu drewna, pokazy na żywo, seminaria i wykłady, a także „B2B Wood Meetings”, czyli spotkania kooperacyjne dla firm z branży. Na uwagę zasługuje Strefa Parkietu, której uczestnicy zapoznają się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami w zakresie układania drewnianych podłóg.

Przedstawiciele Domalux zapraszają wszystkich uczestników zainteresowanych markowymi rozwiązaniami, poradami aplikacyjnymi i informacjami o nowościach do pawilonu numer 8.

Tagi