nowości Domalux

Najlepsi w akcji. Domalux na targach Budma 2016!

25 stycznia 2016, 10:41

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016 zbliżają się wielkimi krokami. Swoją ofertę podczas wydarzenia (2-5 lutego) zaprezentują marki Domalux i Domalux Professional, liderzy w kategorii lakierów do podłóg drewnianych. Jakie atrakcje czekają na zwiedzających?

Marki Domalux i Domalux Professional zaprezentują się, tak jak przed rokiem, na wspólnym stoisku ze Stowarzyszeniem „Parkieciarze Polscy”. Obok sztandarowych wyrobów marki pojawią się również nowości m.in. Poliuretan Aqua 2S MAT i Olej do podłóg drewnianych Domalux Professional. Co więcej, wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać informacje na temat lakieru UV – produktu Domalux Professional, który ma wejść niebawem do komercyjnej sprzedaży.

Mistrzostwa Polski Parkieciarzy

Marka Domalux Professional będzie występować nie tylko w roli wystawcy, lecz obejmie również rolę Sponsora Generalnego Mistrzostw Polski Młodych Parkieciarzy. Parkieciarze w walce o tytuł będą wykonywać prace lakiernicze przy użyciu markowych środków – lakierów i oleju. Zawody są jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy Młodych Parkieciarzy. W efekcie główną nagrodą będzie wyjazd do włoskiego Bolzano i voucher o wartości 5 tys. zł na produkty marki Domalux Professional ufundowany przez sponsora.

Zawody odbędą się w dniach 2-4 lutego, w godz. 10:00-17:00, w pawilonie 3A.

Wykłady

W programie dla parkieciarzy i firm remontowo-budowlanych specjalizujących się w zakresie układania i renowacji posadzek z drewna, znajdą się również m.in.: prezentacje i szkolenia na temat sposobów oraz technologii obróbki i przygotowania drewna, a także zasad jego pielęgnacji, renowacji i prawidłowego zabezpieczania. Przedstawiciele marki Domalux Professional zapraszają szczególnie na wystąpienia Joanny Kołtyś, Specjalistki ds. marketingu marek Domalux i Domalux Professional oraz Ernesta Wesołowskiego, eksperta ds. lakierów parkietowych oraz Szefa Zespołu Serwisu i Aplikacji Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional (PPG Deco Polska). W planach są m.in. wystąpienia poświęcone zabezpieczaniu posadzek lakierami wodorozcieńczalnymi w technologii UV i olejowaniu podłóg.

Szkolenia i prezentacje trwają przez cały okres trwania targów w pawilonie 3A.

Tagi